KURUMSAL

Elisa Plastik PVC İnşaat Turizm Yapı Malz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Elisa Plastik PVC İnşaat Turizm Yapı Malz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Elisa İnşaat, pvc kapı ve pencere sistemleri sektöründe, müşteri odaklı çalışmayı, kaliteli hizmet sunmayı, yaşama değer katan projeler üretmeyi hedefleyen lider bir inşaat firmasıdır. Aynı zamanda sektörünün lider firmalarından olan Fıratpen'in de yetkili üretici bayiidir.

Fırat Plastik AŞ, 1972 yılında plastik inşaat malzemeleri alanında üretim yapmak üzere kurulmuştur. Her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan Fırat Plastik AŞ, Türkiye'de yıllar süren ciddi atılımlar sonucunda hem sektörün lider kuruluşu hem de plastik sektörünün ihracat lideri olmayı başarmıştır.

PVC sektöründe lider marka olan Fıratpen'in yetkili üretici bayisi olan Elisa İnşaat Pvc Pencere, Sürme Kapı Sistemleri, Kış Bahçesi ,Sineklik ,Açılır Kapanır Pergole ,Hareketli Küpeste , Panjur ve tente sistemleri gibi sektörümüzde her türlü beklentiye yönelik ürün ve sistemler sunmaktadır.


elisa inşaat elisa inşaat

UYGULAMALARIMIZPROJELENDİRME

Pvc Pencere sektörünün lider markası Elisa İnşaat’ta ücretsiz projelendirme hizmeti ‘Tasarım Uzmanları’ tarafından veriliyor.

İMALAT

Fıratpen kalitesini ilke edinen firmamız projelendirilmesi yapılmış ürünlerin imalatını aynı hassasiyetle üretiyor ve montaja hazır hale getiriyor.

MONTAJ

Profesyonel ve eğitimli montaj ekiplerimiz, arzuladığınız kalite ve hassasiyette montajını tamamlayıp sizlere sunuyor.

FIRATPEN KURUMSAL TANITIM FİLMİ


Müşterilerimiz için en düşük maliyetle en yüksek faydayı sağlayacak plastik ve kompozit malzemelerden oluşan PVC Pencere ve Kapı Sistemlerini, bina içi tesisat ve bina dışı altyapı boru sistemlerini, medikal ürünler ve tarımsal sulama uygulamaları için gerekli plastik boru ve elemanlarını sürdürülebilir büyüme ve çevremizi koruyarak kaliteli ve yenilikçi olarak üretmek, insanlığın konforunu uzman kadromuzla artırmak amacımızdır.


İŞ ORTAKLARIMIZ


Elisa İnşaat olarak sektöründe lider firmalar ile çalışıyoruz.

fıratpen